تاریخ انتشار: ۲۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اسماعیل بوررو مولینا از کوبا با پیروزی مقابل رقیب ژاپنی، به مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو دست یافت. به گزارش ایلنا، در دیدار فینال وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ اسماعیل بوررو مولینا از کوبا و دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۵ به مصاف شینوبو اوتا از ژاپن و دارنده مدال نقره […]

[ad_1]

اسماعیل بوررو مولینا از کوبا با پیروزی مقابل رقیب ژاپنی، به مدال طلای المپیک ۲۰۱۶ ریو دست یافت.

به گزارش ایلنا، در دیدار فینال وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک ۲۰۱۶ اسماعیل بوررو مولینا از کوبا و دارنده مدال طلای جهان در سال ۲۰۱۵ به مصاف شینوبو اوتا از ژاپن و دارنده مدال نقره و برنز آسیا رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر صفر به برتری رسید و گردن‌آویز طلا را از آن خود کرد.


بوررو مولینا با کسب این مدال طلا نخستین طلایی کاروان ورزشی کوبا در المپیک ریو بود.


همچنین در دیدارهای رده‌بندی وزن ۵۹ کیلوگرم نیز آندره استیگ برگ دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۴ از نروژ مقابل روشن بایراموف دارنده مدال نقره المپیک لندن از آذربایجان با نتیجه یک بر یک به برتری رسید و مدال برنز را از آن خود کرد.


در دیگر دیدار رده‌بندی این وزن نیز المراد تاسمرادف دارنده ۲ مدال برنز جهان از ازبکستان مقابل آرسن ارالیف نفر پنجم جهان در سال ۲۰۱۵ و دارنده مدال طلای آسیا از قرقیزستان ۱۳ بر ۸ به برتری رسید و دیگر مدال برنز این وزن را از آن خود کرد.


حمید سوریان نماینده وزن ۵۹ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران نیز با قبول دو شکست مقابل کشتی‌گیران ژاپن و قزاقستان در میان ۱۹ کشتی‌گیر به عنوان یازدهمی المپیک ۲۰۱۶ دست یافت.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس