تاریخ انتشار: ۱۵ مرد ۱۳۹۴
نشست مجمع عمومی خانه احزاب برگزار شد;

رئیس موقت مجمع خانه احزاب گفت: پرسش این است که چرا پس از سال‌ها مبارزه مردم ایران در جهت آزادی‌خواهی و پس از گذشت ۳۷ سال از انقلاب اسلامی هنوز احزاب به جایگاه واقعی خود دست نیافته‌اند؟

به گزارش گذانیوز مجمع عمومی خانه احزاب به منظور مشخص شدن اعضای شورای مرکزی این نهاد، صبح روز پنجشنبه آغاز به کار کرد.

مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم‌سالاری و رییس موقت مجمع عمومی خانه احزاب، و هم‌چنین حسن غفوری‌فرد مسئولیت برگزاری این نشست را به عهده دارند.

این نشست با حضور دبیران کل و نمایندگان احزاب در سالن ۶۰۰ نفره وزارت کشور در برگزار شد.

مصطفی کواکبیان در نشست مجمع عادی خانه احزاب با بیان این‌که«۱۴ مرداد سالروز صدور فرمان مشروطیت است و احزاب نیز همزمان با شکل‌گیری پارلمان در ایران بوجود آمده است» تاکید کرد: امیدوارم در آینده تحزب جایگاه حقیقی خود را در نظام سیاسی کشور بدست آورد.

وی تصریح کرد: خدا را شاکرم که مجمع کنونی خانه احزاب درشرایطی برگزار می‌شود که نظام مقدس جمهوری اسلامی با توافق وین در عرصه‌ جهانی اقتدار خود را به اثبات رساند.

وی ادامه داد: مفتخرم که اعلام کنم همه احزاب اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و میانه و مستقل از رویکرد جمهوری اسلامی در برنامه‌ هسته‌ای حمایت می‌کنند و در این زمینه هیچ اختلافی بین احزاب وجود ندارد.

رئیس موقت مجمع خانه احزاب با تشکر از تیم مذاکره کننده هسته‌ای و وزیر امور خارجه کشورمان گفت:‌ از وزیر محترم خارجه آقای محمد جواد ظریف می‌خواهم که نشستی با نمایندگان احزاب داشته باشد و پاسخگوی پرسش‌های آ‌ن‌ها نیز باشند تا هرگونه ابهام احتمالی در زمینه توافق هسته‌ای از بین برود.

وی در پایان اظهارات خود نیز ابراز امیدواری کرد که جلسه خانه احزاب بدون کوچک‌ترین مشکل و با همکاری و متانت و آرامش همه مدعوین پیش برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس