تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۳۹۴

تعدادی از بازیکنان سابق تیم ملی والیبال حالا اسمی از آنها نیست و گفته می شود به سفارش کواچ نام آنها در هیچ یک از تیم های ملی جایی نخواهد داشت. به گزارش گذار نیوز والیبال ایران در سال جاری مسابقات زیادی را پیش رو دارد که به دلایل زیادی تیم ملی و کواچ توانایی شرکت […]

تعدادی از بازیکنان سابق تیم ملی والیبال حالا اسمی از آنها نیست و گفته می شود به سفارش کواچ نام آنها در هیچ یک از تیم های ملی جایی نخواهد داشت.

کواچ

به گزارش گذار نیوز والیبال ایران در سال جاری مسابقات زیادی را پیش رو دارد که به دلایل زیادی تیم ملی و کواچ توانایی شرکت در تمام آنها را ندارد به همین دلیل تیم هایی شبیه «ب» امید و سایر تیم ها در تورنمنت ها شرکت خواهند کرد. به جز لیگ جهانی، جام جهانی، جام واگنر و دیدارهای تدارکاتی روسیه هم پیش روی ملی پوشان است که کواچ باید نفراتش را به این کشورها ببرد و به همین دلیل تیمی به جز تیم اصلی ایران با نفراتی جوان در قهرمانی آسیا شرکت خواهد کرد.

در بین این تعداد کثیر بازی های ملی نام چند بازیکن در هیچ یک از لیست ها دیده نمی شود و شنیده شده است که دلیل دعوت نشدن آنها فنی نیست و در مجموع قرار نیست آنها به هیچ تیمی در رده ملی دعوت شوند. آرش کشاورزی، آرمین تشکری، فرهاد ظریف، رضا قرا و علی حسینی اسامی هستند که در چند اردوی گذشته نامی از آنها دیده نمی شد و احتمالا در آینده هم آنها را نخواهیم دید. برای جام ملت های آسیا نام چند بازیکن مطرح شده است که فدراسیون و کادر فنی با حضور آنها مخالفت شدیدی کرده اند و فعلا این اسامی که در گذشته از بازیکنان اصلی تیم ملی بوده اند در عرصه های بین المللی دیده نخواهند شد.

در هر صورت این اسامی و چند نام دیگر فعلا در هیچ یک از تیم های ملی ایران جایی نخواهند داشت و دلیل اصلی آن مشخص نیست، یا کواچ لیست سیاه دارد و یا مشکل دیگری در این بین وجود دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس