تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بهرام باقری به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: انجمن دیابتی می‌تواند کمک شایانی به بیماران دیابتی کند و متاسفانه اکنون این بیماران برای رفع مشکلات خود مجبورند به سایر استان‌های دیگر کشور مراجعه کنند. وی با اشاره به وضعیت کنونی بیماران دیابتی در کهگیلویه و بویراحمد، بیان داشت: بیش از ۵ میلیون […]

[ad_1]

بهرام باقری به خبرنگار ایلنا در یاسوج گفت: انجمن دیابتی می‌تواند کمک شایانی به بیماران دیابتی کند و متاسفانه اکنون این بیماران برای رفع مشکلات خود مجبورند به سایر استان‌های دیگر کشور مراجعه کنند.


وی با اشاره به وضعیت کنونی بیماران دیابتی در کهگیلویه و بویراحمد، بیان داشت: بیش از ۵ میلیون نفر در کشور دیابتی هستند که از این تعداد ۱۴ هزار و ۶۰۰ نفر در این استان و باز از این تعداد ۵ هزار نفر فقط در شهرستان بویراحمد هستند.


مدیرعامل مجتمع نان‌صنعتی کوبودنا افزود: یکی از مواد غذایی که همواره مورد استفاده بیماران دیابتی باید قرار گیرد نان است و ما برای رفع این معضل اقدام به تولید نان ویژه بیماران دیابی در این مجتمع کرده‌ایم.


باقری با بیان اینکه مجتمع نان صنعتی کوبودنا دومین کارخانه تولید نان ویژه بیماران دیابتی در کشور است، خاطرنشان کرد: بررسی‌ها و نظارت‌های لازم برای تولید نان ویژه بیماران دیابتی در این مجتمع صورت گرفته است.


عضو شورای سلامت کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از ناراحتی‌های گوارشی و گسترده‌شدن این بیماری در استان خبر داد و افزود: متاسفانه ناراحتی‌های گوارشی در کهگیلویه و بویراحمد نگران‌کننده شده که مهمترین دلیل این ناراحتی‌ها، تغذیه ناسالم است.


وی از تولید ۲۵۰ نوع نان سلامت در مجتمع صنعتی کوبودنا خبرداد و اظهارداشت: این محصولات با آخرین تکنولوژی‌های روز تولید می‌شود. 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس