تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا در این مراسم محمد علی عسگری و نوید خزایی به عنوان اعضای اصلی و بهمن دهمرده و احمد شهرکی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند. در ابتدای این مراسم حسینعلی اکبری، دبیر اجرایی خانه کارگر استان زهدان  گزارشی در خصوص  مشکلات بیمه ای کارگران استان زهدان قرائت کرد. […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا در این مراسم محمد علی عسگری و نوید خزایی به عنوان اعضای اصلی و بهمن دهمرده و احمد شهرکی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.


در ابتدای این مراسم حسینعلی اکبری، دبیر اجرایی خانه کارگر استان زهدان  گزارشی در خصوص  مشکلات بیمه ای کارگران استان زهدان قرائت کرد.


همچنین حسن صادقی، معاونت شهرستان های خانه کارگر در این مراسم سخنرانی کرد و ادغام صندوق‌های بازنشستگی و صندوق تامین اجتماعی را طرحی شکست خورده خواند که بررسی آن از دستور کار مجلس خارج شده است.


وی همچنین به مشکلات بیمه ای کارگران استان زاهدان اشاره کرد و از مسئولین استان زاهدان خواست که به مشکلات بیمه ای کارگران این استان رسیدگی کنند.


در این مراسم مسئولین سازمان تامین اجتماعی استان زاهدان هم حضور داشتند و وعده دادند که به مشکلات بیمه ای تمامی کارگران این استان رسیدگی کنند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس