تاریخ انتشار: ۲۰ اسف ۱۳۹۳

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصوگرایان باید از اقدامات خودسرانه اعلام برائت کنند تا از این طریق فضای آرام سیاسی در کشور استمرار یابد.  به گزارش گذارنیوز«حسین کنعانی‌مقدم»،  درباره حمله به برخی سخنرانی‌ها به بهانه حفظ ارزش‌ها و با تابلوی اصولگرایی اظهار کرد: برخی به دنبال این هستند که فضای آرام سیاسی کشور را در […]

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: اصوگرایان باید از اقدامات خودسرانه اعلام برائت کنند تا از این طریق فضای آرام سیاسی در کشور استمرار یابد.

کنعانی مقدم

 به گزارش گذارنیوز«حسین کنعانی‌مقدم»،  درباره حمله به برخی سخنرانی‌ها به بهانه حفظ ارزش‌ها و با تابلوی اصولگرایی اظهار کرد: برخی به دنبال این هستند که فضای آرام سیاسی کشور را در آستانه پایان مذاکرات هسته‌ای به تشنج بکشانند.

وی افزود: این افراد با اقدامات خودسرانه می‌خواهند پیام‌هایی به بیرون بدهند که جمهوری اسلامی ایران در داخل وحدت رویه ندارد، این رفتارها مانند نامه ۴۷ سناتور آمریکایی به اوباماست. این دو جریان، اهداف یکسانی را دنبال می‌کنند.

این عضو جبهه ایستادگی تصریح کرد: اصولگرایان اهل منطق و گفت‌وگو هستند و هیچ‌گاه با تفکر چماقداری کنار نیامده‌اند. این رفتارها اثر تخریبی برای اصولگرایان دارد.

وی با بیان اینکه «در شرایط کنونی باید یک صدا از داخل به گوش جهان و قدرت‌های بزرگ برسد»، گفت: اصولگرایان باید از اقدامات این‌چنینی اعلام برائت کنند تا از این طریق فضای آرام سیاسی در کشور استمرار یابد.

برچسب ها: برچسب‌ها,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس