تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کنسرت گروه موسیقی “مهرورزان” به سرپرستی و آهنگسازی جواد عزیزی(عضو کانون نوازندگان سنتی) و خوانندگی علی اتابکی ۱۲ شهریور درتالار اندیشه برگزار می شود.  به گزارش ایسکانیوز به نقل از سایت خانه موسیقی، کنسرت گروه موسیقی “مهرورزان” به سرپرستی و آهنگسازی جواد عزیزی(عضو کانون نوازندگان سنتی) و خوانندگی علی اتابکی ۱۲ شهریور ساعت ۲۰:۴۵ […]

[ad_1]

کنسرت

کنسرت گروه موسیقی “مهرورزان” به سرپرستی و آهنگسازی جواد عزیزی(عضو کانون نوازندگان سنتی) و خوانندگی علی اتابکی ۱۲ شهریور درتالار اندیشه برگزار می شود. 

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سایت خانه موسیقی، کنسرت گروه موسیقی “مهرورزان” به سرپرستی و آهنگسازی جواد عزیزی(عضو کانون نوازندگان سنتی) و خوانندگی علی اتابکی ۱۲ شهریور ساعت ۲۰:۴۵ درتالار اندیشه حوزه هنری برگزار می شود.

این کنسرت در دو بخش برگزار می شود که بخش اول به موسیقی تنبور و بخش دوم به موسیقی محلی و سنتی اختصاص دارد که با صدای جواد عزیزی و علی اتابکی اجرا می شود. همچنین بین دو قسمت اجرا هنرمند خردسال، ماهور محبوب به تکنوازی تنبک می پردازد.

اعضای گروه مهرورزان در این کنسرت میرفرساد ملک نیا(تنبور)، مرتضی فتحی(کمانچه)، امین یساولی(عود)، سیامک صادقی(تنبور- تار)، الناز اسدی(سنتور)، پریا علی یاری(بم تار)، امید ثمری(تنبک)، طیب امام قلی(دف)، میترا استاد(همخوان و تنبور) و سوگند علیزاده(تنبور ) هستند.

۵۰۸

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس