تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رسیتال تک نوازی موسیقی دستگاهی ، به سرپرستی وآهنگسازی مجید کیانی پنجشنبه اول مهر ماه برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران ،دراین رسیتال مجید کیانی با تک نوازی سنتور در۴ بخش دردستگاه ردیف آوازی شور ،ابوعطا ،دشتی و بیات زند، قطعاتی را برای مخاطبان […]

[ad_1]

مجید کیانی

رسیتال تک نوازی موسیقی دستگاهی ، به سرپرستی وآهنگسازی مجید کیانی پنجشنبه اول مهر ماه برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش های هنری نیاوران ،دراین رسیتال مجید کیانی با تک نوازی سنتور در۴ بخش دردستگاه ردیف آوازی شور ،ابوعطا ،دشتی و بیات زند، قطعاتی را برای مخاطبان اجرا می کند .دراین اجرا شهرام کیانی نیز با ضرب، وی را همراهی خواهد کرد.

استاد مجید کیانی ردیف سنتور صبا، قطعات علینقی وزیری و روح ا… خالقی را به مدت ۴ سال در هنرستان موسیقی فرا گرفت و در سال ۱۳۴۵ وارد دانشکده هنرهای زیبا در دانشگاه تهران شد. وی موسیقی را نزد اساتید بنام از جمله مرحوم استاد داریوش صفوت و مرحوم استاد نورعلی خان برومند آموخت، همچنین مدت ۲ سال ردیف آوازی را نزد استاد عبد ا… خان دوامی فرا گرفت و به مدت ۳ سال در دانشگاه سوربن پاریس نزد پروفسور” تروانکه وادیت وادار“ به تحصیل پرداخت.

گفتنی است کنسرت های پژوهشی تحقیقی مجید کیانی پیش از این نیز در فرهنگسرای نیاوران برگزار شده و با استقبال چشمگیر علاقمندان به موسیقی همراه بوده است.

رسیتال تک نوازی موسیقی دستگاهی ، به سرپرستی وآهنگسازی مجید کیانی پنجشنبه اول مهر ماه ساعت ١٩ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس