تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کنسرت گروه موسیقی شهاب صادقی ۲۹ و ۳۰ شهریور در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی برج آزادی، گروه موسیقی شهاب صادقی در این اجرای خود برای آخرین بار در سبک اینسترومنتال – راک روی صحنه می‌‌رود و قرار است کنسرت‌های بعدی گروه در سبک تازه‌ای […]

[ad_1]

شهاب صادقی

کنسرت گروه موسیقی شهاب صادقی ۲۹ و ۳۰ شهریور در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی برج آزادی، گروه موسیقی شهاب صادقی در این اجرای خود برای آخرین بار در سبک اینسترومنتال – راک روی صحنه می‌‌رود و قرار است کنسرت‌های بعدی گروه در سبک تازه‌ای اجرا شود، این درحالی است که هنوز جزئیاتی از سبک جدید خود منتشر نکرده‌اند.

شهاب صادقی (سرپرست و نوازنده گیتار لید)، شایان دیانتی (نوازنده گیتار ریتم)، محمدرضا دلاوری (نوازنده گیتار باس)، آریا اسدی (نوازنده درامز) اعضای گروه هستند که قرار است در دو سانس قطعات اینسترومنتال گروه، و قطعاتی از جیمز هتفیلد، دیو ماستین، مایکل آموت، چاک شولداینر، دیریم تئاتر، مارتین اسلش، کرت کوبین، جو ستریانی و اوپث را اجرا کنند.

آخرین کنسرت گروه موسیقی شهاب صادقی در سبک اینسترومنتال – راک، ۲۹ و ۳۰ شهریور از ساعت ۱۹:۰۰ در سالن اصلی برج آزادی برگزار می‌شود.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس