تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان محیط زیست از نصب سیستم‌های هوشمند کنترل ورود و خروج به مناطق حفاظت شده خبر داد. حمید گشتاسب در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مناطق حفاظت شده مرزهای بسیار وسیعی دارند و  در این شرایط نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که مانند یک گیت مرزی بتوانیم ورود و خروج […]

[ad_1]

معاون دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان محیط زیست از نصب سیستم‌های هوشمند کنترل ورود و خروج به مناطق حفاظت شده خبر داد.

حمید گشتاسب در گفت‌وگو با ایسنا گفت: مناطق حفاظت شده مرزهای بسیار وسیعی دارند و  در این شرایط نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که مانند یک گیت مرزی بتوانیم ورود و خروج به این مناطق را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه راه‌های ورود و خروج به مناطق حفاظت شده متعدد است، گفت: این موضوع به این معنا نیست که همه بتوانند بدون کنترل و هماهنگی وارد این مناطق شوند و اسباب نظارتی و کنترلی ما چه از حیث نیروی انسانی و چه از حیث تجهیزات و امکانات نظارتی باید توان کنترل این ورود و خروج‌ها را داشته باشند.

گشتاسب ادامه داد: کنترل هوشمند مناطق حفاظت شده را در دستور کار قرار داده‌ایم و به گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بتوانیم ورود و خروج به این مناطق را کنترل کنیم.

معاون دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق سازمان حفاظت از محیط زیست بیان کرد: ورود به مناطق حفاظت شده باید با مجوز سازمان حفاظت محیط زیست باشد و همچنین مهار و کنترل ورودها به مناطق حفاظت شده به دلیل وسعت مرزها بسیار سخت است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس