تاریخ انتشار: ۱۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بیشتر این رقم‌ها دروغ است و قراردادها همان چیزی که منتشر شده، نیست. البته در تیم‌هایی که من باشم همیشه قرارداد واقعی را می‌بندیم و پول زیرمیزی نداریم. اما آیا شما باور می‌کنید که بازیکنی که ۲۰ تیم دنبال آن بوده‌اند از بازیکن نیمکت نشین همان تیم که به آن رفته کمتر بگیرد؟ عبدا… […]

[ad_1]

بیشتر این رقم‌ها دروغ است و قراردادها همان چیزی که منتشر شده، نیست. البته در تیم‌هایی که من باشم همیشه قرارداد واقعی را می‌بندیم و پول زیرمیزی نداریم. اما آیا شما باور می‌کنید که بازیکنی که ۲۰ تیم دنبال آن بوده‌اند از بازیکن نیمکت نشین همان تیم که به آن رفته کمتر بگیرد؟

عبدا… ویسی معتقد است که مبالغ منتشر شده در مورد برخی بازیکنان با حقیقت هم‌خوانی ندارد.

به گزارش “ورزش‌سه”،  عبدا… ویسی در نشست خبری قبل از بازی سپاهان مقابل نفت تهران در بخشی از صحبت‌هایش به مبلغ قرارداد بازیکنان اشاره کرد و آن را دروغین خواند. سرمربی تیم سپاهان در ادامه اضافه کرد: « بیشتر این رقم‌ها دروغ است و قراردادها همان چیزی که منتشر شده، نیست.  البته  در تیم‌هایی که من باشم همیشه قرارداد واقعی را می‌بندیم و پول زیرمیزی نداریم. اما آیا شما باور می‌کنید که بازیکنی که ۲۰ تیم دنبال آن بوده‌اند از بازیکن نیمکت نشین همان تیم که به آن رفته کمتر بگیرد؟ یا بازیکنی بوده که خود من با او صحبت کردم و پیشنهاد مالی‌مان بالاتر بوده اما رقمی که درباره دستمزد آن منتشر شده پایین تر از آن است که ما به او پیشنهاد داده بودیم این مسائل نشان می‌دهد که رقم‌ها دروغ است و پول زیرمیزی در این فوتبال داریم.»

به نظر می‌رسد شخص مورد نظر عبدا… ویسی ده خسوس دروازه‌بان فصل گذشته استقلال خوزستان است که به همراه ویسی موفق شد قهرمان لیگ برتر هم بشود. سرمربی سپاهان بعد از اینکه موفق نشد این دروازه‌بان را به اصفهان ببرد برای انتخاب سنگربان جدید خود به برزیل رفت و لی اولیویرا را به خدمت گرفت.

بعد از مواضع روشن عبدا… ویسی، باید دید مسئولان گسترش فولاد چه پاسخی برای ابهامات او دارند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس