تاریخ انتشار: ۱۳ ارد ۱۳۹۶

حجت الاسلام پناهیان که به منظور سخنرانی از حجت الاسلام رئیسی در قم حضور یافته بود، ضمن انتقاد شدید از روحانی، نیش و کنایه ای هم نثار قالیباف کرد. به گزارش «انتخاب»؛ پناهیان درباره رئیسی گفت: «تا حالا هیچ کاندید ریاست جمهوری نبوده که موقع کاندید شدن این قدر مسئولیت‎های کلان داشته باشد. کاندیداهای دیگر […]

حجت الاسلام پناهیان که به منظور سخنرانی از حجت الاسلام رئیسی در قم حضور یافته بود، ضمن انتقاد شدید از روحانی، نیش و کنایه ای هم نثار قالیباف کرد.
به گزارش «انتخاب»؛ پناهیان درباره رئیسی گفت: «تا حالا هیچ کاندید ریاست جمهوری نبوده که موقع کاندید شدن این قدر مسئولیت‎های کلان داشته باشد. کاندیداهای دیگر را بگویید. فوقش شهردار یک شهر کلان بودند. چه پست‎هایی داشتند؟» و در جایی دیگربه انتقادهای درونی که در محافل خصوصی به حامیان رئیسی مطرح می شود پاسخ داده و می‌گوید: «بعضی سوال می‎کنند ایشان چه سابقه مدیریت اجرایی داشتند. رئیس‎جمهور که نباید مدیریت پروژه کرده باشد. باید مدیر کلان نظام باشد.»
به نظر می رسد، منظور این چهره نزدیک به آیت الله مصباح یزدی از «فوقش شهردار بوده» و یا «مدیرپروژه» محمدباقر قالیباف است.
پناهیان در بخشی دیگر از صحبت‌هایش بدنه معترض به رئیسی که نسبت به عملکرد او در مناظره نقد دارند را مخاطب قرار داده و می‌گوید: «بعضی می‎گویند ایشان مدیریت کرده؟! چگونه توضیح بدهم؟! باید حتماً مسئول ساخت و ساز یک پل یا پتروشیمی باشد؟ چه باید باشد؟»
پناهیان همچنین در پاسخ به انتقاد کسانی که می گویند رئیسی در مناظرات باید بیشتر خودش را نشان دهد می‌گوید: «اینکه ایشان بخواهند حرّاف باشند و در مناظره شلاقی برخورد کنند و انتخابات را ببرند و مردم را با کلماتشان فریب بدهند، ایشان چنین کاری را بلد نیست. یعنی در سبک صحبت و نحوه سخنرانی‎هایشان این هست. اگر مردم دوست دارند به کسی که با زبان دیگران را بازی می‎دهد، رأی دهند، طبیعتاً باید دنبال کس دیگری بگردند. ولی اگر دنبال کسی هستند که بخواهد کار کند، ایشان است.»
گفتنی است چند روز قبل حتی سعید حدادیان از مداحان مشهور تهران که بعد از حمایت‌های قاطع از احمدی‌نژاد در ۸۴ و ۸۸ بر سر ماجرای مشایی دچار اختلاف شدند، از آقای رئیسی خواسته بود در مناظرات انقلابی تر (بخوانید تند تر) ظاهر شود .
احتمالا در مناظره بعدی که با موضوع سیاسی است، جناب رئیسی تغییر موضع داده و تندتر ظاهر شود. اما با این همه، آن بخش از اظهارات پناهیان که برای توجیه عملکرد رئیسی در مناظرات بیان شده بود و از «برخوردهای شلاقی» سخن گفته، به نظر به قالیباف باز می‌گردد. هواداران قالیباف پس از مناظره خواستار کناره‌گیری آقای رئیسی به نفع قالیباف شدند و تیم پایداری و جلیلی قصد دارند مانع از این کار شوند

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس