تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۳۹۴

کمدین انگلیسی که با حرکت عجیب خود در نشست خبری اعضای کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال خبرساز شد، راجع به این اقدام خود اظهارنظر کرد. به گزارش گذار نیوز، صحنه سخنرانی سایمون برادکین (کمدین انگلیسی که به عنوان یک خبرنگار در نشست خبری روز گذشته اعضای کمیته اجرایی فیفا در زوریخ سوئیس شرکت کرده بود) […]

کمدین انگلیسی که با حرکت عجیب خود در نشست خبری اعضای کمیته اجرایی فدراسیون جهانی فوتبال خبرساز شد، راجع به این اقدام خود اظهارنظر کرد.

?????? ???????

به گزارش گذار نیوز، صحنه سخنرانی سایمون برادکین (کمدین انگلیسی که به عنوان یک خبرنگار در نشست خبری روز گذشته اعضای کمیته اجرایی فیفا در زوریخ سوئیس شرکت کرده بود) و یک دسته پول تقلبی را در حرکتی کنایه‌آمیز روی سر سپ بلاتر، رئیس فدراسیون جهانی فوتبال پاشید، مهمترین سوژه محافل خبری ورزشی اروپا از روز گذشته تا به امروز بوده است.

برادکین که دست بلاتر و دیگر مقامات ارشد و اجرایی فیفا را در فساد اداری این سازمان در یک کاسه می‌داند، پس از دستگیر شدن توسط پلیس سوئیس، در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی این پیام را گذاشت: «از اینکه در جلسه فیفا سپ بلاتر را دیدم تا مطمئن شوم (امتیاز میزبانی) جام جهانی ۲۰۲۶ به کره‌شمالی می‌رسد، بسیار هیجان زده‌ام».

هنوز مشخص نیست که برادکین چگونه توانسته به عنوان یک خبرنگار خودش را به نشست خبری اعضای کمیته اجرایی فیفا برساند، اما نکته جالب درباره حرکت جنجالی وی آن است که او با در اختیار داشتن کارت رسانه‌ای فیفا وارد جلسه شده بود و اینکه روی کتش نشان پرچم کره‌ شمالی، کشوری که به صورت نمادین قصد داشت امتیاز میزبانی جام جهانی ۲۰۲۶ را برای آن از بلاتر بخرد، دیده می‌شد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس