تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۴

عضو جبهه پایداری نسبت به عدم حضور برخی چهره‌های اصولگرا در جریان ائتلاف انتقاد کرد.

به گزارش “گذارخبر” مرتضی آقا تهرانی در مورد آخرین وضعیت ائتلاف اصولگرایان  گفت: ما پای وحدت اصولگرایان ایستاده‌ایم، هرچند که ممکن است کسانی هم دور میز وحدت ننشینند. این مشکل آنهاست که نمی‌خواهند با سایر گروههای اصولگرا وحدت کنند و هزینه‌ای برای جریان اصولگرایی نخواهند داشت.
وی اظهار داشت: با اینحال تعجب می‌کنم از کسی که خود را اصولگرا می‌داند؛ اما در جمع بقیه هم‌طیفان خود نیاید و بخواهد تک روی کند.
آقاتهرانی با بیان اینکه در حال حاضر اکثریت اصولگرایان باهم به وحدت رسیده‌اند، بار دیگر تاکید کرد: اگر کسی به این وحدت نمی‌پیوندد مشکل اوست و باید رفتار خودش را بررسی کند و حداقل بعدا به مردم درباره رفتارش توضیح مشخص بدهد.
علی لاریجانی روز گذشته در دیدار با دبیرکل و اعضای شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی در پاسخ به پرسشی درخصوص نسبت خود با ائتلاف اصولگرایان گفت: بنده به آیت الله موحدی کرمانی عرض کردم که من از روحانیت حمایت می کنم اما طبیعتا بدلیل مسوولیتم در قوه مقننه نمیتوانم حضور داشته باشم همانطور که در سازوکارهای قبلی نیز هیچ رییس قوه ای حضور نداشته است. الان اگر رییس قوه مجریه نیز در چنین مجموعه هایی حضور داشته باشد حتما شما انتقاد می کنید. البته بنده اگر حزب داشتم بواسطه حزب می توانستم شرکت کنم اما حزبی هم ندارم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس