تاریخ انتشار: ۱۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] برنامه تلویزیونی «اکسیر» در چهاردهمین قسمت خود با حضور «شهره سلطانی»به موضوع پراهمیت کم خونی می پردازد. در قسمت جدید این برنامه، «شهره سلطانی»،بازیگرسینما و تلویزیون که مدتی به دلیل ضعف سیستم بدنی اش روزگار سختی را طی کرده از شرایط جسمانی این روزهای خود می گوید. همچنین دکتر«بابک بهار»، استادیار دانشگاه علوم پزشکی […]

[ad_1]

برنامه تلویزیونی «اکسیر» در چهاردهمین قسمت خود با حضور «شهره سلطانی»به موضوع پراهمیت کم خونی می پردازد.

در قسمت جدید این برنامه، «شهره سلطانی»،بازیگرسینما و تلویزیون که مدتی به دلیل ضعف سیستم بدنی اش روزگار سختی را طی کرده از شرایط جسمانی این روزهای خود می گوید.

همچنین دکتر«بابک بهار»، استادیار دانشگاه علوم پزشکی تهران،دیگر مهمان این قسمت از برنامه«اکسیر»است که با ارائه توضیحاتی، ابعاد  و اَشکال تکان دهنده کم خونی زنان ایرانی را آشکار می کند.

قسمت جدید این برنامه،پنجشنبه ۱۴ مرداد، بعد از اخبارشبانگاهی شبکه سوم سیما،با اجرای«فرزاد حسنی»به روی آنتن می‌رود و تکرار آن روز جمعه حوالی ساعت ۱۶ پخش می شود.

«دکترمسعودصابری»جراح مطرح مغزواعصاب کشورنیز،به عنوان مجری کارشناس ثابت این برنامه،«فرزاد حسنی» را همراهی می‌کند.

«اکسیر» به تهیه کنندگی «مصطفی شریفی»،برنامه ای ترکیبی با مضمون سلامت است که تلاش می‌کند با زبان طنز و نمایش، سبک زندگی سالم را ترویج کند. این برنامه در قسمت‌های گذشته خود نحوه مواجه با بیماری‌هایی چون «ام اس»، «سرطان»، «سکته مغزی و قلبی»، «افسردگی»،«دیابت»،«تیروئید» و… را مطرح و بررسی کرده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس