تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا، کمیل قاسمی بعد از کسب مدال نقره وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک اظهار کرد: همان طور که رقابت فینال را دیدید بسیار سخت بود. رقیب ترک دو سال قهرمان جهان شده است. کشتی‌گیر خوبی است. من هم آمده بودم که طلا بگیرم. متاسفانه نشد و برنامه‌هایی که از قبل داشتم را […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا، کمیل قاسمی بعد از کسب مدال نقره وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد المپیک اظهار کرد: همان طور که رقابت فینال را دیدید بسیار سخت بود. رقیب ترک دو سال قهرمان جهان شده است. کشتی‌گیر خوبی است. من هم آمده بودم که طلا بگیرم. متاسفانه نشد و برنامه‌هایی که از قبل داشتم را روی تشک نتوانستم پیاده کنم. حریف ترک از من بهتر کشتی گرفت و توانست مدال طلا را به دست بیاورد.


وی ادامه داد: حریف آمریکایی خوب بود و حریف گرجی نیز بسیار خوب کشتی گرفت و کشتی سختی بود. یک دور از حریف ترک بیشتر کشتی گرفته بودم. حریف ترک بهتر از من ظاهر شد. اگر نتوانی برنامه‌ای که از قبل داشتی را روی تشک پیاده کنی، نتیجه نمی‌گیری. باید بهتر از این کشتی می‌گرفتم.

قاسمی درباره برنامه‌ آینده‌اش گفت: بعد از ۴ سال فشار تمرینی که داشتم باید استراحت کنم. خصوصا یک سال اخیر که خیلی سختی‌ها را تحمل کردم تا به اینجا برسم و باید چند وقتی استراحت کنم.

وی در پایان نیز گفت: شک نکنید که در دنیای قهرمانی می‌مانم و بعد از این همه تمرین و زحمت، نیاز به استراحت دارم و با قدرت برمی‌گردم.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس