تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، اعضای کمیته هسته‌ای این کمیسیون دوشنبه هفته آینده از سایت های فردو و نطنز بازدید می کنند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی ، از بازدید اعضای کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی […]

[ad_1]

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته، اعضای کمیته هسته‌ای این کمیسیون دوشنبه هفته آینده از سایت های فردو و نطنز بازدید می کنند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی ، از بازدید اعضای کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سایت های هسته ای فردو و نطنز خبر داد و گفت: این بازدید روز (دوشنبه ۲۵ مرداد ماه) صورت گرفته و مجتبی ذوالنوری مسئولیت هیأت اعزامی از سوی کمیسیون را برعهده دارد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، در تشریح اهداف بازدید اعضای کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سایت های هسته ای فردو و نطنز، گفت: هدف از بازدید اطلاع از آخرین تحولات سایت های مذکور در راستای اجرای برجام و انجام تعاملات طرفین است تا در گزارش ۶ ماهه کمیسیون برای ارائه در صحن استفاده شود.

۲۰۳/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس