تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون برای پیشگیری از بروز مشکلات امنیتی در طی تشدید آسیب‌های اجتماعی بازدیدهایی را از برخی مراکز مربوط به حوزه اجتماعی انجام داده است گفت که تاکنون کمیسیون از مرکز ۱۱۰، ستاد بحران و پلیس امنیت عمومی در خیابان […]

[ad_1]

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این کمیسیون برای پیشگیری از بروز مشکلات امنیتی در طی تشدید آسیب‌های اجتماعی بازدیدهایی را از برخی مراکز مربوط به حوزه اجتماعی انجام داده است گفت که تاکنون کمیسیون از مرکز ۱۱۰، ستاد بحران و پلیس امنیت عمومی در خیابان وزرا بازدید داشته است.

مصطفی کواکبیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اعتقاد ما بر این است که باید زیر پوست شهر تهران را شناخت. در حال حاضر تهران علاوه بر مشکلاتی همچون قرار گرفتن روی گسل زلزله و مسائلی همچون مشکلات زیست محیطی، آلودگی هوا و صوتی با معضلاتی مثل کودکان کار، زنان بی سرپرست و مواردی از این دست روبرو شد.

وی افزود: با توجه به اینکه این آسیب‌ها می‌تواند خطرات امنیتی برای ما ایجاد کند اعتقاد ما بر این است که باید قبل از هر مشکلی به سمت پیشگیری رفت؛ چون پیشگیری بهتر از درمان است و می‌توان با بررسی‌هایی از بروز اتفاق جلوگیری کرد.

نماینده تهران ادامه داد: در همین راستا کمیسیون امنیت ملی از مرکز ۱۱۰، ستاد بحران تهران و پلیس امنیت عمومی در خیابان وزراء بازدیدی داشته است که این بازدیدها در حیطه وظیفه اجتماعی و امنیتی کمیسیون ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: هدف ما این است که با بررسی آسیب‌ها فکری برای حل آن کرده تا مشکلات برطرف شود و حل مشکلات به صورت قانونمند باشد. معتقدیم قبل از بروز هر مشکل باید پیشگیری‌های لازم صورت گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس