تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هیچ‌کس با فعالیت شبکه‌های اجتماعی مخالف نیست و این موضوع که برای فیلتر شبکه‌های خارجی از جمله تلگرام تحت فشار هستیم، صحیح نیست.  دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: ناگزیریم برای تحقق شبکه‌های اجتماعی داخلی، روزی از شبکه‌های اجتماعی خارجی دل بکنیم. به گزارش ایلنا، عبدالصمد خرم‌آبادی در حاشیه مراسم روز جهانی حقوق […]

[ad_1]

هیچ‌کس با فعالیت شبکه‌های اجتماعی مخالف نیست و این موضوع که برای فیلتر شبکه‌های خارجی از جمله تلگرام تحت فشار هستیم، صحیح نیست.

 دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: ناگزیریم برای تحقق شبکه‌های اجتماعی داخلی، روزی از شبکه‌های اجتماعی خارجی دل بکنیم.

به گزارش ایلنا، عبدالصمد خرم‌آبادی در حاشیه مراسم روز جهانی حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال ایسنا درباره احتمال فیلترینگ تلگرام گفت: باید از شبکه‌های اجتماعی داخلی حمایت  کنیم و مسئولان ذیربط پیگیر تحقق این موضوع هستند.

وی با اشاره به هزینه‌های بالای استفاده از شبکه‌های اجتماعی خارجی گفت: برای آپلود در این شبکه‌ها هزینه زیادی صرف می‌شود.

وی درباره فیلتر تلگرام نیز  خاطرنشان کرد: هیچ‌کس با فعالیت شبکه‌های اجتماعی مخالف نیست و این موضوع که  برای فیلتر شبکه‌های خارجی از جمله تلگرام تحت فشار هستیم، صحیح نیست.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس