تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پنجشنبه، ۴ شهریور دیدار ستارگان لالیگا و ستارگان فوتبال ایران بدون حضور ستاره ها برگزار می شود. به گزارش ایسکانیوز، جواد نکونام بازیکن کهنه‌کار تیم ملی فوتبال ایران در نهایت پس از دوران درخشانی که در تیم ملی ایران از خود به یادگار گذاشت، در بازی با سوئد از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. نکونام […]

[ad_1]

ستارگان

پنجشنبه، ۴ شهریور دیدار ستارگان لالیگا و ستارگان فوتبال ایران بدون حضور ستاره ها برگزار می شود.

به گزارش ایسکانیوز، جواد نکونام بازیکن کهنه‌کار تیم ملی فوتبال ایران در نهایت پس از دوران درخشانی که در تیم ملی ایران از خود به یادگار گذاشت، در بازی با سوئد از بازی‌های ملی خداحافظی کرد. نکونام که در دو جام جهانی ۲۰۰۶ و ۲۰۱۴ برای ایران به میدان رفت توانست رکورد بیشترین بازی در تیم ملی ایران را به نام خود ثبت کند و در زمینه تعداد گل نیز در رده سوم برترین گلزنان تاریخ فوتبال ایران قرار گیرد.

خیلی از خداحافظی کاپیتان تیم ملی ایران نگذشته بود که موضوعی تحت عنوان دیدار تدارکاتی برای خداحافظی این بازیکن مطرح شد.روزی که بحث برگزاری دیدار ستارگان لالیگا و ستارگان فوتبال ایران به مناسبت خداحافظی جواد نکونام از فوتبال در برنامه نود پیش آمد ، خیلی ها از این موضوع استقبال کردند و برگزاری چنین مسابقه ای را مایه مباهات برای فوتبال کشورمان دانستند. اما خیلی از مطرح شدن این موضوع رد نشده بود که مشکلاتی پیش آمد؛ ستاره های فوتبال علیه باشگاه هنرمندان- که واسطه برگزاری این مسابقه است- موضع گرفتند و بحث های غیرمتعارفی به میان آمد؛ از گم شدن پول در مسابقه سال گذشته ستارگان جهان و ایران گرفته تا زیر سوال رفتن شأن جواد نکونام.

همچنین اتفاقاتی هفته گذشته رخ داد که باعث کنار کشیدن جواد نکونام شد. کاپیتان سابق تیم ملی ایران به بهانه اینکه شأن بزرگان فوتبال حفظ نمی شود و دوست دارد لیست تیم ایران را خودش اعلام کند، انصراف خود را اعلام کرد، انصراف از بازی که به مناسبت خداحافظی خودش قرار بود برگزار شود. وقتی مدیرعامل باشگاه هنرمندان اعلام کرد این مسابقه هرطور شده برگزار می شود نکونام هم دست از لجاجت برداشت و اعلام کرد که در این دیدار شرکت خواهد کرد، پس از آن تلاش ها برای راضی کردن ستاره ها شروع شد.

برای درست کردن این اوضاع نابه سامان به سراغ سلطان، علی پروین رفتند تا کسی روی حرفش، حرف نزند. اسطوره فوتبال ایران توانست خیلی زود آنهایی که مصاحبه آتشینی انجام داده بودند را راضی به حضور کند، ستاره هایی مثل خداداد، استیلی، میناوند و… .

در این میان اما محبوب ترین ستاره های فوتبال ایران همچنان قصد حضور در این مسابقه را ندارند. نکونام با وجودتمام رایزنی ها همچنان راضی به حضور نشده است، از سوی دیگر نفراتی مثل علی کریمی، علی دایی، فرهاد مجیدی و چند نفر دیگر نیز به این مساله نخواهند آمد. با اینکه گفته می شد دایی به خاطر کریمی نمی آید و کریمی به خاطر دایی اما ظاهرا مسائل دیگری در میان بود که علی دایی با این جمله آب پاکی را روی دست همگان ریخت: «حرف و حدیث زیاد است، نمی‌آیم». کریمی نیز به بهانه پادرد انصراف خود را اعلام کرد. چند ساعت بعد فرهاد مجیدی نیز به دلیل عدم حضور در ایران عذرخواهی کرد.

حالا در فاصله ۲۴ مانده به مسابقه بزرگ و در حالی که ستاره هایی مانند مورینتس، مندیتا، سالگادو، ماکلله و… دیشب به تهران سفر کردند، حضور محبوب ترین ستاره های فوتبال ایران در این مسابقه تقریبا منتفی است. به نظر می رسد باید گروهی برای جلو گیری از آبروریزی در این مسابقه بزرگ دست به کار شوند تا مبادا اتفاق بدی رخ بدهد؛ هرچند که به نظر می رسد برای ستاره های سابق لالیگا تفاوتی نکند مقابل چه کسانی به میدان بروند؛ آن هایی که می گفتند برای بازی خداحافظی نکونام به ایران خواهند آمد، وقتی با وجود انصراف کاپیتان تیم ملی به ایران سفر کردند، مشخص است اهدافشان از حضور در چنین مسابقه ای مسائل دیگری است.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس