تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] علاوه بر کمبود نقدینگی، مهمترین مشکلات قطعه‌سازان به امور مالیاتی، تأمین اجتماعی، محیط زیست و فقدان تحقیق و توسعه برمی‌گردد. عضو انجمن قطعه‌سازان کمبود نقدینگی برای بهینه‌سازی خطوط تولید قطعه‌سازان را یکی از مهمترین مشکلات این صنعت دانست و اظهار داشت:‌ قطعه‌سازان داخلی در قراردادهای خارجی نقش دارند، اما امکانات لازم برای به روز […]

[ad_1]

علاوه بر کمبود نقدینگی، مهمترین مشکلات قطعه‌سازان به امور مالیاتی، تأمین اجتماعی، محیط زیست و فقدان تحقیق و توسعه برمی‌گردد.

عضو انجمن قطعه‌سازان کمبود نقدینگی برای بهینه‌سازی خطوط تولید قطعه‌سازان را یکی از مهمترین مشکلات این صنعت دانست و اظهار داشت:‌ قطعه‌سازان داخلی در قراردادهای خارجی نقش دارند، اما امکانات لازم برای به روز رسانی و انجام پروژه‌ها را ندارند.

به گزارش پول‌نیوز،‌ فرهاد بهنیا افزود: مهمترین مشکلات قطعه‌سازان به امور مالیاتی، تأمین
اجتماعی، محیط زیست و همچنین تشکیل نشدن تیم‌های تحقیق و توسعه برای
بهینه‌سازی صنعت قطعه‌سازی مربوط می‌شود که طی دو سال و نیم گذشته هیچ
کمیته یا جلسه‌ای برای حل آن تشکیل نشده است.

وی با اشاره به
فشار سازمان امور مالیاتی به تولیدکنندگان طی دو سال اخیر، گفت: عملکرد
سازمان‌های مالیاتی خلاف سیاست‌ حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی است و طی
سه سال اخیر شاهد افزایش هزینه‌های تولید از سوی سازمان امور مالیاتی
بودیم.

عضو انجمن قطعه‌سازان از برگزاری مجمع انتخاباتی این انجمن بعد از دو سال و نیم در روز ۱۵ شهریورماه جاری خبر داد و گفت: انجمن باید پیگیر حل مشکل کمبود نقدینگی قطعه‌سازان باشد تا آنان با بهینه‌سازی خطوط تولید خود امکان حضور در قراردادهای خارجی را پیدا کنند.

وی افزود:‌ بعد از گذشت بیش از دو سال از بلاتکلیفی انجمن قطعه‌سازان و در پی اخذ احکام قانونی برای برگزاری انتخابات هیأت مدیره و بازرس این انجمن، انتخابات انجمن سازندگان قطعات با درخواست ۲۸۰ عضو (بیش از یک‌سوم اعضا) برگزار می‌شود.

بهنیا با بیان این‌که این انتخابات در ساعت ۱۷ روز ۱۵ شهریورماه در مرکز همایش‌های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می‌شود، ادامه داد:‌ همه قطعه‌سازان فعال کشور به شرط واریز حق عضویت سه ساله خود می‌توانند در این انتخابات شرکت داشته باشند و البته ارائه لیست بیمه سه ماهه گذشته شرکت‌ها نیز ضروری است.

وی اضافه کرد: انتخابات انجمن قطعه‌سازان با هدف اثبات مشارکت فراگیر و عزم جدی همه قطعه‌سازان برای پیشرفت و پرهیز از اختلاف و اعتلای صنعت قطعه‌سازی برگزار می‌شود تا مشکلات قطعه‌سازان که طی دو و نیم سال گذشته بلاتکلیف رها شده بود، مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس