تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] بررسی‌ها نشان می‌دهد کمبود مدرسه و خانه، وضعیتِ اسکان پناهندگان سوری در انگلیس را تهدید می‌کند. به گزارش ایسنا، بررسی‌ها حاکی از آن است که آینده برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اسکان مجدد ۲۰ هزار پناهنده سوری در انگلیس به دلیل کمبود ۱۰ هزار و ۶۰۰ مکان آموزشی و کمبود نزدیک به ۵۰۰۰ […]

[ad_1]

بررسی‌ها نشان می‌دهد کمبود مدرسه و خانه، وضعیتِ اسکان پناهندگان سوری در انگلیس را تهدید می‌کند.

به گزارش ایسنا، بررسی‌ها حاکی از آن است که آینده برنامه‌های در نظر گرفته شده برای اسکان مجدد ۲۰ هزار پناهنده سوری در انگلیس به دلیل کمبود ۱۰ هزار و ۶۰۰ مکان آموزشی و کمبود نزدیک به ۵۰۰۰ واحد مسکونی مناسب تا سال ۲۰۲۰ در معرض خطر قرار دارد.

بنابر اعلام مقامات انگلیسی این برنامه به طور موفقیت‌آمیز و با سرعتی قابل قبول برای تحقق هدف اولیه اسکان مجدد ۱۰۰۰ پناهنده سوری تا تعطیلات کریسمس سال گذشته میلادی (۲۰۱۵) اجرایی شد اما بررسی برنامه اسکان مجدد پناهندگان نشان می‌دهد هیچ آمار رسمی از مجموع هزینه‌های این طرح وجود ندارد و ارزیابی‌ها حاکی از آن است که هزینه این طرح تا مارس سال ۲۰۲۰ به بیش از یک میلیارد پوند خواهد رسید.

دیوید کامرون سپتامبر سال گذشته متعهد شده بود که ۲۰ هزار پناهنده سوری آسیب‌پذیر را تا سال ۲۰۲۰ اسکان دهد. همچنین این برنامه تنها به پناهندگان ثبت نام شده از اردن، لبنان، عراق، مصر و ترکیه اختصاص دارد.

به گزارش روزنامه گاردین، تا ماه ژوئن سال جاری میلادی ۲۶۵۹ پناهنده تحت این برنامه وارد انگلیس شده‌اند که ۱۳ درصد مجموع هدف تعیین شده را شامل می‌شود. این در حالی است که آلمان تا ماه مه سال ۲۰۱۶، بیش از ۱۹ هزار پناهنده را اسکان داده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس