تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] مجید کاکوش و هادی نوری ابراز امیدواری کردند بتوانند در بازیهای پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب بهترین نتیجه به کشور بازگردند. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک ،کاکوش که آخرین اردوی آماده سازی خود را برای بازیهای پارالمپیک پشت سرمی گذارد گفت: اردوهای خوبی را پشت سرگذاشته ام و در […]

[ad_1]

Archery-Small_8.jpg

مجید کاکوش و هادی نوری ابراز امیدواری کردند بتوانند در بازیهای پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب بهترین نتیجه به کشور بازگردند.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از کمیته ملی پارالمپیک ،کاکوش که آخرین اردوی آماده سازی خود را برای بازیهای پارالمپیک پشت سرمی گذارد گفت: اردوهای خوبی را پشت سرگذاشته ام و در آمادگی ۹۵ درصدی هستم.

وی افزود: برای رکوردشکنی بزرگ در بازیهای پارالمپیک آماده می شوم. اگر همه چیز مهیا باشد می توانم رکوردشکنی کنم. فقط به فکر رکوردشکنی در بازیهای پارالمپیک هستم.

نوری هم که در بخش کامپوند سهمیه بازیهای پارالمپیک را به دست آورده است گفت: دو اردوی قبلی ما در تبریز برگزار شد که از لحاظ مسافت و شرایط آب و هوایی خوب بود.

وی افزود: این اردو بار فنی خوبی داشت. در شرایط آمادگی خیلی خوبی به سر می برم و هدفم کسب بهترین نتیجه پارالمپیک است.

پانزدهمین دوره مسابقات پارالمپیک از ۱۷ تا ۲۸ شهریورماه در ریودوژانیرو برگزار می شود. کاروان پارالمپیک ایران با نام کاروان فرهنگی ورزشی منا دهم شهریورماه برای حضور در این دوره از بازی ها عازم ریو می شود.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس