تاریخ انتشار: ۲۸ بهم ۱۳۹۵

[ad_1] ورزش سه: کمال کامیابی نیا هافبک تدافعی تیم پرسپولیس در دیدار فردای تیمش برابر سپاهان برای دومین دیدار متوالی محروم خواهد بود.  غیبت کامیابی نیا در دربی پایتخت برای پرسپولیس گران تمام شد و قرمزپوشان بارها از جای خالی او صدمه دیدند. این بازیکن که در دیدار برابر تراکتورسازی بعد از برخورد با فرزاد […]

[ad_1]

ورزش سه: کمال کامیابی نیا هافبک تدافعی تیم پرسپولیس در دیدار فردای تیمش برابر سپاهان برای دومین دیدار متوالی محروم خواهد بود.

 غیبت کامیابی نیا در دربی پایتخت برای پرسپولیس گران تمام شد و قرمزپوشان بارها از جای خالی او صدمه دیدند. این بازیکن که در دیدار برابر تراکتورسازی بعد از برخورد با فرزاد حاتمی و دریافت کارت زرد و در نهایت قرمز در دیدار استقلال خارج از ترکیب بود، اکنون باید در جدال با سپاهان نیز دومین جلسه محرومیت خود را سپری کند.

هافبک جنگنده سرخ پوشان که با جدایی نوراللهی به یک بازیکن بدون جانشین در ترکیب سرخ پوشان مبدل شده،  در جریان دیدار فصل گذشته دو تیم، گل دوم و تساوی بخش تیمش را به زیبایی به ثمر رساند. او پس از  به ثمر رساندن گل  با یک احترام نظامی شادی خود را با طرفداران تیمش تقسیم کرد تا علاوه بر رقم زدن یک پایان متفاوت,تصویری به یادماندنی در ذهن آنها رقم بزند .

در تقابل با سپاهان علاوه بر جای خالی “ساقِ کمال”,جای خالی “سلامِ کمال” را نیز احساس خواهند کرد.

کمال و شادی گلی که تکرار نمی شود

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس