تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] دبیرکل حزب اسلامی کار گفت: روحانی خود را فردی صددرصد اصلاح‌طلب نمی‌داند و همواره فردی با تفکرات میانه معرفی می‌کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین کمالی در خصوص حمایت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: هنوز در مجموعه و گروه‌های اصلاح‌طلبان گفت‌وگویی پیرامون انتخابات […]

[ad_1]

دبیرکل حزب اسلامی کار گفت: روحانی خود را فردی صددرصد اصلاح‌طلب نمی‌داند و همواره فردی با تفکرات میانه معرفی می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین کمالی در خصوص حمایت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: هنوز در مجموعه و گروه‌های اصلاح‌طلبان گفت‌وگویی پیرامون انتخابات ۹۶ و حمایت از فردی خاص صورت نگرفته است اما طی هفته‌های آتی پیرامون این مسئله تدابیر لازم اتخاذ می‌شود.

دبیرکل حزب اسلامی کار با اشاره به اینکه حمایت هاشمی رفسنجانی از روحانی در انتخابات ۹۶ قطعا موثر خواهد بود، ادامه داد: نه تنها حمایت هاشمی رفسنجانی بلکه هرگونه حمایت دیگری می‌تواند در وضعیت و آرای روحانی برای انتخابات آتی مثمرثمر باشد.

وی با بیان اینکه حزب اسلامی کار با سایر احزاب اصلاح‌طلب در مورد انتخابات ۹۶ تصمیم‌گیری می‌کند، گفت: قرار نیست حزب اسلامی کار و یا دیگر احزاب اصلاح‌طلب به صورت مستقل و جداگانه پیرامون انتخابات ۹۶ عملی ترتیب اثر دهند.

دبیرکل حزب اسلامی کار در واکنش به اظهارات اخیر چند تن از اصلاح‌طلبان مبنی بر اینکه آنان باید در انتخابات ۹۶ به جای روحانی از یک فرد صددرصد اصلاح‌طلب حمایت کنند، اظهار داشت: روحانی خود را فردی صددرصد اصلاح‌طلب نمی‌داند و همواره فردی با تفکرات میانه معرفی می‌کند.

وی پیرامون شرط و شروط‌ برخی اصلاح‌طلبان برای حمایت از روحانی در انتخابات سال آینده، تصریح کرد: این شروط صرفا به معنای لزوم تغییر و تحولات در کشور است و نباید به معنای سهم‌خواهی و چشم‌داشت این افراد برای کسب پست و مقام تلقی شود.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس