تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: انرژی هسته‌ای در کشورمان تاریخی طولانی دارد و قدمت آن به حدود ۶۰ سال می‌رسد. به گزارش ایسکانیوز، بهروز کمالوندی روز یکشنبه (۱۱ مهر ماه) در کارگاه آموزشی ملی آشنایی با معاهده مشترک مدیریت ایمن سوخت مصرف شده و پسمان پرتوزا افزود: انرژی هسته‌ای در کشورمان تاریخی طولانی دارد […]

[ad_1]

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: انرژی هسته‌ای در کشورمان تاریخی طولانی دارد و قدمت آن به حدود ۶۰ سال می‌رسد.

به گزارش ایسکانیوز، بهروز کمالوندی روز یکشنبه (۱۱ مهر ماه) در کارگاه آموزشی ملی آشنایی با معاهده مشترک مدیریت ایمن سوخت مصرف شده و پسمان پرتوزا افزود: انرژی هسته‌ای در کشورمان تاریخی طولانی دارد و قدمت آن به حدود ۶۰ سال می‌رسد.

وی اظهار داشت: به همین دلیل اعتقاد داریم تخصص هسته‌ای کشور پیوندی عمیق با مساله ایمنی و امنیت ایجاد کرده است.

کمالوندی افزود: این مسأله همچنین از سیاسی شدن مساله هسته‌ای طی دهه‌های قبل سرچشمه گرفته است.

شایان ذکر است؛ آئین افتتاحیه کارگاه ۳روزه آموزشی ملی آشنایی با معاهده مشترک مدیریت ایمن سوخت مصرف شده و مدیریت ایمن پسمان پرتوزا با تلاش شرکت پسمانداری صنعت هسته ای و همکاری معاونت امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران – امور مجلس و معاهدات هسته ای و آژانس بین المللی انرژی اتمی صبح روز یکشنبه در این سازمان برگزار شد.

گفتنی است؛ در مراسم افتتاحیه این کارگاه بهروز کمالوندی، سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس و هماهنگ کننده معاهدات آژانس بین المللی انرژی اتمی و یکی دیگر از کارشناسان آژانس سخنرانی کردند.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس