تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نظرسنجی جدیدی که به تازگی در آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد که محبوبیت هیلاری کلینتون به طور بی سابقه‌ای کاهش یافته است و این بدان معناست که شهروندان آمریکایی از وی هم به اندازه “دونالد ترامب” بیزارند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از واشنگتن پست، طبق نظرسنجی‌های “واشنگتن پست” و “ای بی سی نیوز”؛ […]

[ad_1]

کلینتون و ترامپ منفورترین نامزدها در تاریخ انتخابات آمریکاکلینتون مجبور به شرکت در جلسه توجیه امنیتی اف‌بی‌آی شدفاصله ترامپ و کلینتون در نظرسنجی‌های هفته گذشته اندکی کاهش یافت+نمودارکلینتون: ایمیل‌ها و فعالیت‌های بنیاد تهدیدی برای رسیدن به کاخ سفید نخواهد بودآسانژ: اسنادی علیه کلینتون منتشر می‌شود که فضای سیاسی آمریکا را دگرگون می‌کند

نظرسنجی جدیدی که به تازگی در آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد که محبوبیت هیلاری کلینتون به طور بی سابقه‌ای کاهش یافته است و این بدان معناست که شهروندان آمریکایی از وی هم به اندازه “دونالد ترامب” بیزارند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از واشنگتن پست، طبق نظرسنجی‌های “واشنگتن پست” و “ای بی سی نیوز”؛ ۴۱ درصد رای دهندگان آمریکایی هیلاری کلینتون کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری را کاندیدایی محبوب توصیف کرده و در مقابل ۵۶ درصد از رای دهندگان کلینتون را منفور دانسته‌اند.

به گزارش تسنیم،اما آمار دونالد ترامپ رقیب هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از اینهم بدتر است به گونه‌ای که تنها ۳۵ درصد از رای دهندگان وی را کاندیدایی محبوب خوانده و در عین حال ۶۳ درصد نیز ترامپ را کاندیدایی منفور تلقی کرده‌اند.

با این حال کلینتون در مجموع نظرسنجی‌های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در نوامبر ۲۰۱۶ (آبان امسال) برگزار شود، همچنان پیشرو است.

کلینتون و ترامب منفورترین نامزدهای انتخابات در میان مردم در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند. قبل از این دو، جرج دبلیو بوش در انتخابات ۱۹۹۲ ریاست جمهوری آمریکا طبق نظر ۵۳ درصد از پرسش شوندگان، منفورترین نامزد در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بود.

به گزارش العالم، محبوبیت کلینتون برای مدت کوتاهی افزایش یافته و به ۴۸ درصد رسیده بود، اما افشای ایمیل‌های وی در زمان تصدی وزارت خارجه آمریکا و نیز افشای روابط وی با “مؤسسه کلینتون” که ترامپ آن را پیوسته به فساد متهم می‌کند، تأثیر معکوسی بر روند افزایش محبوبیت وی داشت.

البته طبق میانگین نظرسنجی‌هایی که مؤسسه “ریل کلیر پولتیکس” تهیه کرده است، ۶۸ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، هیلاری کلینتون با برخورداری از محبوبیت ۴۲ درصدی و با ۵ درصد بیشتر از رقیب جمهوریخواهش، همچنان پیشتاز است.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس