تاریخ انتشار: ۱۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر خارجه اسبق آمریکا پیروزی رقیب جمهوریخواه خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور را به نفع داعش و عامل تشدید عضوگیری های این گروه تروریستی توصیف کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا روز گذشته (پنجشنبه) در مصاحبه با […]

[ad_1]

وزیر خارجه اسبق آمریکا پیروزی رقیب جمهوریخواه خود در انتخابات ریاست جمهوری آتی این کشور را به نفع داعش و عامل تشدید عضوگیری های این گروه تروریستی توصیف کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا روز گذشته (پنجشنبه) در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی تاکید کرد که گروه تروریستی داعش از پیروزی «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا حمایت می کند.

کلینتون با تاکید بر اینکه پیروزی رقیب جمهوریخواه وی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امری بسیار خطرناک است، گفت که تروریست ها دعا می کنند که ترامپ رئیس جمهور آمریکا شود.

وزیر خارجه اسبق آمریکا در ادامه مصاحبه خود با شبکه دو اسرائیل گفت که ترامپ با تمرکز روی موضوع اسلام و مسلمانان در طول رقابت انتخاباتی اش، به نفع افراط گرایان عمل و به تشدید عضوگیری های این گروه های افراطی و تسهیل جاه طلبی های شیطانی آنها کمک کرده است.

کلینتون در ادامه مصاحبه خود به مقاله ای که در مجله «تایم» توسط «متیو اولسن» مدیر سابق مرکز ملی مبارزه با تروریسم آمریکا» منتشر شده است، اشاره کرد؛ در این مقاله اینطور استدلال شده است که گروه تروریستی داعش در تلاش برای اعلام حمایت از ترامپ است.

کلینتون از اینکه این مقاله چقدر صریح و قانع کننده به حمایت سخنگویان داعش از پیروزی ترامپ اشاره کرده و پیروزی نامزد جمهوریخواهان در رقابت های ریاست جمهوری آمریکا را هدیه ای بزرگ برای جهادگرایان توصیف کرده، ابراز تعجب کرد.

رقیب دموکرات ترامپ در ادامه مصاحبه خود گفت که تمایلی ندارد که به جاه طلبی های شیطانی داعش کمکی کند و می خواهد آنها را شکست بدهد.

کلینتون گفت: من می خواهم به حکومت تروریستی داعش در منطقه خاتمه بدهم و نمی خواهم که آنها اینطور احساس کنند که می توانند به دلیل سیاست های ما، عضوگیری های بیشتری انجام دهند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس