تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] اظهارنامه مالیاتی منتشر شده خانواده کلینتون نشان می‌دهد که این زوج در میان ۰٫۱ درصد پردرآمدترین شهروندان آمریکا قرار دارند. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، بر اساس اظهارنامه مالیاتی منتشر شده، هیلاری کلینتون نامزد ریاست‌جهموری حزب دموکرات و همسرش، بیل کلینتون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۱۵ در مجموع ۱۰٫۶ میلیون […]

[ad_1]


اظهارنامه مالیاتی منتشر شده خانواده کلینتون نشان می‌دهد که این زوج در میان ۰٫۱ درصد پردرآمدترین شهروندان آمریکا قرار دارند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از بلومبرگ، بر اساس اظهارنامه مالیاتی منتشر شده، هیلاری کلینتون نامزد ریاست‌جهموری حزب دموکرات و همسرش، بیل کلینتون رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سال ۲۰۱۵ در مجموع ۱۰٫۶ میلیون دلار درآمد ناخالص داشته‌اند و ۳٫۶ میلیون دلار نیز به عنوان مالیات بر درآمد پرداخت کرده‌اند.
امانوئل سائز، اقتصاددان حوزه نابرابری درآمدی اعلام کرد: بر مبنای آمار سال مالیاتی ۲۰۱۵، درآمد آنها، خانواده کلینتون را در میان ۰٫۱ درصد از پردرآمدترین افراد آمریکا قرار می‌دهد.
بر اساس اظهارنامه مالیاتی، این زوج در سال ۲۰۱۵ در مجموع نرخ مالیات موثر ۳۴٫۲ درصدی را پرداخت کرده و ۹٫۸ درصد از درآمد ناخالص خود را صرف امور خیریه (شامل هدیه یک میلیون دلاری به بنیاد خانواده کلینتون) کرده‌اند. این بنیاد خانوادگی، در سال ۲۰۱۴ تنها هیلاری و بیل کلینتون را به عنوان اهداکننده معرفی کرده است.

آمار منتشر شده روز جمعه، در ادامه انتشار اظهارنامه مالیاتی هشت‌ساله هیلاری کلینتون بوده که سال گذشته منتشر شد. خانواده کلینتون‌ها از سال ۱۹۷۷ تاکنون هرساله اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت عمومی منتشر کرده‌اند.

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس