تاریخ انتشار: ۲۶ فرو ۱۳۹۶

[ad_1] ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است کل بازیکنان تیمش قادر به تغییر نتیجه دیدار برابر استوک بودند.​​​​​​​  هفته گذشته و در حالیکه لیورپول با یک گل از استوک عقب بود، کوتینیو و فیرمینو وارد زمین شدند و با به ثمر رساندن ۲ گل طی ۲ دقیفه، زمینه ساز پیروزی مرسی سایدی […]

[ad_1]

ورزش سه: یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول معتقد است کل بازیکنان تیمش قادر به تغییر نتیجه دیدار برابر استوک بودند.​​​​​​​

 هفته گذشته و در حالیکه لیورپول با یک گل از استوک عقب بود، کوتینیو و فیرمینو وارد زمین شدند و با به ثمر رساندن ۲ گل طی ۲ دقیفه، زمینه ساز پیروزی مرسی سایدی ها شدند.

 

کلوپ گفت: “این بسیار مهم است که دو بازیکن بتوانند اینگونه با هم همکاری داشته باشند اما اگر قرار است تنها آنها بار تیم را به دوش بکشند، شرایط دشوار خواهد شد.

 

وینالدوم نیز بعد از بازی برابر پالاس در این رابطه صحبت کرد. قطعا فیرمینو و کوتینیو تاثیر بسیار زیادی در تغییر نتیجه داشتند اما کل بازیکنان در نیمه دوم نمایش بهتری ارائه دادند.

 

کلوپ: به کوتینیو و فیرمینو وابسته نیستیم

اگر ما نیمه اول نیز اینگونه بازی می کردیم و فیرمینو و کوتینیو نیز در زمین حاضر بودند، آن موقع من متوجه این تفاوت بزرگ می شدم. اما همه بازیکنان نمایش بهتری داشتند و این دو بازیکن نیز بالاترین کیفیت را در زمین به نمایش گذاشتند.

 

آنها دوستان بسیار خوبی هستند و بهترین دوستان همه به شمار می آیند که این موضوع کمک زیادی به ما کرده است. همچنین توانایی های باورنکردنی و همبازی بودن کوتینیو و فیرمینو در تیم ملی برزیل نیز نقش بزرگی در درخشش آنها داشته است.

 

اما در آینده شانسی وجود ندارد که آنها دوباره به تنهایی قادر به عوض کردن نتیجه بازی باشند. آنها باید در قالب یک تیم بدرخشند و من از حضور کوتینیو و فیرمینو در لیورپول بسیار خوشحال هستم. “

[ad_2]

منبع:برترینها

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس