تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از گچساران، مدیرعامل شرکت‌توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با تشریح وضعیت کنونی برق‌رسانی به پروژه مسکن مهر گچساران ، اظهارداشت: پروژه برق‌رسانی به مسکن مهر گچساران  به نمایندگی از چهار پروژه توسعه، احداث و روشنایی معابر روستایی در این شهرستان اجرا شد. داود راهزادی گفت: اعتبار هزینه شده برای تامین […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از گچساران، مدیرعامل شرکت‌توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با تشریح وضعیت کنونی برق‌رسانی به پروژه مسکن مهر گچساران ، اظهارداشت: پروژه برق‌رسانی به مسکن مهر گچساران  به نمایندگی از چهار پروژه توسعه، احداث و روشنایی معابر روستایی در این شهرستان اجرا شد.


داود راهزادی گفت: اعتبار هزینه شده برای تامین برق پروژه مسکن مهر گچساران بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال بوده و از سویی مجموع اعتبار برای اجرای پروژه های برق‌رسانی در هفته دولت امسال در این شهرستان نیز بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال است.


وی افزود: در این پروژه، یک هزار و ۲۰۰ مشترک از نعمت برق برخوردار خواهند شد و تا سه ماه آینده عملیات اجرایی برق‌رسانی به این مشترکین به پایان می رسد.


راهزادی، طول شبکه هوایی و زمینی پروژه تامین برق مسکن‌مهر گچساران را ۴۰۰ مترعنوان و اظهارداشت: علاوه بر تامین برق این پروژه، عملیات احداث روشنایی‌معابر در این پروژه انجام می شود.


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس