تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی، مراسم کلنگ‌زنی مدرسه شش‌کلاسه روستای تیز خراب در منطقه کشاورز برگزار شد. به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، در این مراسم تقی کهوریان معاون برنامه‌‌‌ریزی و امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی، مدیرکل روستایی استانداری، فرماندار شاهین‌دژ، امام‌جمعه، بخشدار کشاورز و شاهین‌دژ همراه جمعی از مسؤلان شهرستان شاهین‌دژ و منطقه کشاورز […]

[ad_1]

با حضور معاون استاندار آذربایجان‌غربی، مراسم کلنگ‌زنی مدرسه شش‌کلاسه روستای تیز خراب در منطقه کشاورز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از ارومیه، در این مراسم تقی کهوریان معاون برنامه‌‌‌ریزی و امور عمرانی استانداری آذربایجان‌غربی، مدیرکل روستایی استانداری، فرماندار شاهین‌دژ، امام‌جمعه، بخشدار کشاورز و شاهین‌دژ همراه جمعی از مسؤلان شهرستان شاهین‌دژ و منطقه کشاورز حضور داشتند.


«سیاوش اسعدی» رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه کشاورز در این مراسم اظهار کرد: با احداث آموزشگاه شش‌کلاسه جهاد اسلامی روستای تیزخراب با مساحت ۱۲۰۰متر مربع وزیر بنای ۳۶۰متر مربع فضای مناسب آموزشی برای ۱۰۰دانش آموز فراهم می شود.


وی گفت: این پروژه طبق قرار داد منعقده با پیمانکار در ۶ماه مرحله اجرایی آن اتمام و به بهره برداری خواهد رسید.


اسعدی به مشکلات آموزش و پرورش منطقه اشاره کرد و افزود: ناتمام ماندن مدرسه شبانه‌روزی شهر کشاورز با پیشرفت عملیات ۶۰ درصد فیزیکی، نبود وسیله نقلیه اداری، استهلاک قریب به ۷۰ درصد مدارس منطقه و نیاز به تعمیرات سرویس‌های بهداشتی و آبخوری دانش‌آموزان از جمله مشکلات آموزش و پرورش بر شمردند.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس