تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] توپ به صورتم برخورد کرد و من دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد و چطور توپ گل شد. حق طبیعی ذوبی‌ها بود که به بازی ادامه دهند. ایوب کلانتری در بازی مقابل ذوب‌آهن با دو پاس گل یکی از چهره های درخشان زمین بود. به گزارش “ورزش سه”، ایوب کلانتری با پایان فصل […]

[ad_1]

توپ به صورتم برخورد کرد و من دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد و چطور توپ گل شد. حق طبیعی ذوبی‌ها بود که به بازی ادامه دهند.

ایوب کلانتری در بازی مقابل ذوب‌آهن با دو پاس گل یکی از چهره های درخشان زمین بود.

به گزارش “ورزش سه”، ایوب کلانتری با پایان فصل از تیم تراکتور سازی جدا شد و راهی سیاه‌جامگان شد. در بازی اول تیم مشهدی مقابل ذوب‌آهن کلانتری یکی از بهترین بازیکنان تیمش بود و روی هر دو گل این تیم تاثیر مستقیم داشت.

 

این بازیکن در مورد برد در اولین بازی و شرایط ذوب‌آهن گفت: خداروشکر موفق شدیم یک برد خوب را مقابل ذوب‌آهن کسب کنیم.۰ ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی بود که هماهنگی خیلی خوبی با هم داشتند. دروزاه‌بان ما در این دیدار عالی کار کرد و در نهایت موفق شدیم یک برد شیرین را کسب کینم.

کلانتری در باره شرایط تیم سیاه‌جامگان اضافه کرد: تیم ما هنوز برای بهتر شدن جا دارد و امیدوارم روز به روز بهتر بشویم.

هافبک سیاه‌جامگان در مورد دو پاس گل خود عنوان کرد: خداروشکر تمرینات خوبی را با آقای کاظمی پشت سر گذاشتیم و از نظر تاکتیکی هم تمرینات سختی را در اردو داشتیم و امیدوارم که روز به روز شرایط بهتری پیدا کنیم.

او در مورد صحنه منجر به گل ذوب‌آهن عنوان داشت: توپ به صورتم برخورد کرد و من دقیقا متوجه نشدم که چه اتفاقی افتاد و چطور توپ گل شد. حق طبیعی ذوبی‌ها بود که به بازی ادامه دهند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس