تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک میلیون و ۴۰۰ هزار کلاس اولی امروز سال تحصیلی جدید خود را آغاز کردند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، خیابان‌های شهر امروز حال و هوای دیگری داشت، دانش آموزان کلاس اولی دست در دست والدین خود نخستین تجربه رفتن به مدرسه را احساس کردند. طبق روال همه ساله، ۳۱ شهریور آغاز […]

[ad_1]

کلاس اولی ها

یک میلیون و ۴۰۰ هزار کلاس اولی امروز سال تحصیلی جدید خود را آغاز کردند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، خیابان‌های شهر امروز حال و هوای دیگری داشت، دانش آموزان کلاس اولی دست در دست والدین خود نخستین تجربه رفتن به مدرسه را احساس کردند.

طبق روال همه ساله، ۳۱ شهریور آغاز سال تحصیلی کلاس اولی‌هاست و امسال نیز یک میلیون و ۴۰۰ هزار کلاس اولی امروز(چهارشنبه ۳۱ شهریورماه) با برگزاری جشن شکوفه‌ها راهی مدارس شدند.

طبق اعلام مسئولان وزارت آموزش و پرورش امسال هفت میلیون و ۶۰۰ هزار دانش‌آموز در پایه ابتدایی تحصیل خواهند کرد و ۱۳ هزار معلم جدید از میان فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای نخستین بار وارد مدارس شده و شغل معلمی را آغاز می‌کنند.

مراسم نمادین جشن شکوفه‌ها امروز با حضور وزیر آموزش و پرورش در دبستان حضرت فاطمه(س) مهرشهر کرج برگزار می‌شود، همچنین سال تحصیلی سایر دانش آموزان از روز شنبه سوم مهر آغاز خواهد شد.

۲۰۱۰۴

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس