تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش گذارنیوز از ساری ، دلاور حیدرپور درباره احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار اظهار کرد: احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار جدی گرفته شود. وی با تأکید بر برگزاری کلاس‌های آموزشی ترویجی برای تشویق مردم به احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار، افزود: احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار سبب افزایش تولید و درآمد می‌شود […]

[ad_1]

به گزارش گذارنیوز از ساری ، دلاور حیدرپور درباره احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار اظهار کرد: احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار جدی گرفته شود.


وی با تأکید بر برگزاری کلاس‌های آموزشی ترویجی برای تشویق مردم به احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار، افزود: احداث باغ در زمین‌های شیب‌دار سبب افزایش تولید و درآمد می‌شود و جلوی بیکاری گرفته می‌شود.


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه توسعه کشت در زمین‌های شیب‌دار و پرورش گل و گیاه در غرب استان با جدیت دنبال شود، گفت: به ازای هر هکتار باغ در زمین‌های شیب‌دار در غرب استان مجوز احداث بنای ۱۰۰ متری به‌عنوان مشوق داده می‌شود.


این مسؤول با بیان اینکه احداث باغ‌شهر در کلاردشت در دستور کار قرار گیرد و باغ‌های ۵ هزار متری در کلاردشت ایجاد شود، تصریح کرد: حریم شهر کلاردشت تبدیل به باغ شود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس