تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون وزیرورزش وجوانان در دیدر با صالحی مطرح کرد نصراله سجادی معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان کشورمان جهت ملاقات با منوچهر صالحی مدیرعامل گروه صنعتی ملی در محل شرکت حاضر شد. به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی ملی ( کفش ملی)، سجادی در خصوص ملاقات با صالحی در مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملی […]

[ad_1]

معاون وزیرورزش وجوانان در دیدر با صالحی مطرح کرد

نصراله سجادی معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان کشورمان جهت ملاقات با منوچهر صالحی مدیرعامل گروه صنعتی ملی در محل شرکت حاضر شد.

به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی ملی ( کفش ملی)، سجادی در خصوص ملاقات با صالحی در مرکز ارتباطات گروه صنعتی ملی گفت: کفش ملی را یکی از گروه های موفق در صنعت کفش کشور می‌دانستم که البته امیدوارم خیلی زود به همان مرحله تولید برسد.من از گذشته های خیلی دوراین نشان را می شناسم و می دانم که خدمات بسیار زیادی به کشور کرده است. وی ادامه داد: به هر حال خیلی خوشحال هستم افرادی اینجا مسئولیت دارند که توانایی رساندن کفش ملی به جایگاه مطلوبش را دارند.از طرفی به اینجا آمدم تا صالحی را که از دوستان من است را ملاقات کنم.

وی پیرامون آینده کفش ملی افزود:من خیلی با صنعت کفش آشنا نیستم،اما امیدوارم در جهت توسعه و بهبود حرکت های خوبی صورت بگیرد.آقای صالحی از جمله مدیرانی است که بسیار ریسک می‌کند و ،مدیرریسک است، یعنی کسی که خطرپذیر است.با روحیه مدیریت وی ،فکر می‌کنم اتفاقات خوبی در این مجموعه رخ دهد.
معاون وزیر ورزش در ادامه پیرامون محصولات ورزشی کفش ملی توضیح داد:به نظرم اگر کفش ملی حضور قدرتمندی در زمینه تولیدات ورزشی داشته باشد و در این حوزه نیز به صورت حرفه ای ورود کند، اتفاق خوبی است.

وی درپایان تاکید کرد: در کشور این توانایی وجود دارد و همین حالا بخش هایی هستند که کفش های خوبی تولید می کنند.کفش ملی هم قدمت بسیاری دارد و فکر می کنم در زمینه ورزشی نیز بتواند کفش های با دوام و با کیفیتی تولید کند.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس