تاریخ انتشار: ۲۱ اسف ۱۳۹۳

رییس فدراسیون فوتبال درباره عدم رضایت سرمربی این تیم برای حضور ۲ بازیکن ملی پوش در تیم امید گفت: نگران نباشید؛ رگ خواب کی‌روش دست من است. به گزارش گذارنیوز علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش و سردار آزمون برای حضور در تیم ملی امید عنوان کرد: هنوز در این زمینه به جمع بندی […]

رییس فدراسیون فوتبال درباره عدم رضایت سرمربی این تیم برای حضور ۲ بازیکن ملی پوش در تیم امید گفت: نگران نباشید؛ رگ خواب کی‌روش دست من است.

کفاشیان

به گزارش گذارنیوز علی کفاشیان درباره آخرین وضعیت علیرضا جهانبخش و سردار آزمون برای حضور در تیم ملی امید عنوان کرد: هنوز در این زمینه به جمع بندی نهایی نرسیده‌ایم و قرار است در هفته آینده برای حل این مشکل جلسه‌ای را با حضور خاکپور و کی روش برگزار کنیم.

وی ادامه داد: نگرانی درباره این موضوع وجود ندارد زیرا ما می‌توانیم به تفاهم برسیم اما در نهایت اگر کی‌روش نظر دیگری هم داد مشکلی وجود ندارد زیرا من رگ خواب او را می‌دانم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره عصبانیت کی‌روش بعد از جلسه در فدراسیون عنوان کرد: کی روش از فدراسیون امکانات می‌خواهد که البته خواسته و توقعی کاملا به حق است.

کفاشیان عنوان کرد: کی‌روش گفت اگر زمین و امکانات مورد نظر را نداشته باشم نمی‌توانم بازیکنانم را روی هوا تمرین دهم یا به میدان بفرستم.

رییس فدراسیون درباره آخرین وضعیت دیدار با شیلی و شایعه لغو این بازی اظهار کرد: مصمم هستیم تا این دیدار را در زمان مقرر برگزار کنیم اما برخی مشکلات برای قطعی شدن رویارویی با حریف وجود دارد که امیدوارم هرچه زودتر آنها را حل کنیم تا تیم ملی در اتریش به مصاف حریف برود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس