تاریخ انتشار: ۳۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از کشف ۹ کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس از مبادی رسمی و دستگیری دو نفر سرشاخه اصلی آن خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی امروز در حاشیه بازدید از کشفیات کالای قاچاق در بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: در راستای مقابله با قاچاق کالا و به منظور […]

[ad_1]

سردار اسکندر مومنی جانشین فرمانده ناجا

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور از کشف ۹ کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس از مبادی رسمی و دستگیری دو نفر سرشاخه اصلی آن خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار اسکندر مومنی امروز در حاشیه بازدید از کشفیات کالای قاچاق در بندرعباس، در جمع خبرنگاران افزود: در راستای مقابله با قاچاق کالا و به منظور مهار این پدیده شوم اقتصادی، طرح‌های متعددی در استان هرمزگان به اجرا درآمده که تاکنون دستاوردها و تؤفیقات فراوانی را به دنبال داشته است.

وی افزود: در تازه‌ترین کشفیات نیروی انتظامی در استان هرمزگان در ۲۴ ساعت گذشته ۹ کانتینر کالای قاچاق در بندرعباس کشف و ضبط شد.

جانشین فرمانده انتظامی با بیان اینکه ۹ کانتینر کشف شده قاچاق حاوی ظروف شیشه‌ای و بلورجات است، اضافه کرد: ارزش تقریبی این میزان کالا معادل ۱۵ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

سردار مومنی عنوان کرد: مبارزه جدی با قاچاق کالا به عنوان یکی از اولویت‌های نیروی انتظامی با جدیت پیگیری می‌شود و در سال ۹۵ حجم کالاهای قاچاق کشف شده در هرمزگان رشد بسیار زیادی داشته است و این استان در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و کشفیات آن در مقام نخست کشور قرار دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس