تاریخ انتشار: ۲۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ” شعبان مهری اواتی ” گفت : به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ، موفق به شناسائی یکی از عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر شدند . […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری ، به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ” شعبان مهری اواتی ” گفت : به منظور ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان ، موفق به شناسائی یکی از عاملان تهیه وتوزیع مواد مخدر شدند .


سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان قائم شهر ، افزود: با هماهنگی مرجع قضائی متهم دستگیر ، و در بازجوئی ها به تهیه و فروش مواد مخدر با همکاری افرادی در خارج از استان اعتراف کرد .


سرهنگ مهری ، تصریح کرد : در اقدامی عملیاتی و غافلگیرانه سه همدست متهم که با تشکیل باندی تحت عنوان مسافرت به شمال در قالب تور خانوادگی اقدام به انتقال مواد مخدر به شهرستان قائم شهر می کردند ، شناسایی ودستگیر شدند .


وی در ادامه اظهار داشت : در بازرسی از خودروی این عاملان افیونی ۸ کیلو و۳۰۰ گرم تریاک ، در بسته های آماده برای فروش کشف شد .


سرپرست انتظامی شهرستان قائم شهر در خاتمه ، گفت : متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس