تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۷۸۱ کیلو گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد. به گزارش ایسنا،‌  سردار ” محسن خانچرلی ” گفت : در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد افیونی، این موضوع […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۷۸۱ کیلو گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.

به گزارش ایسنا،‌  سردار ” محسن خانچرلی ” گفت : در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد افیونی، این موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: سرانجام با اقدامات اطلاعاتی مشخص شد، قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد یک محموله ۷۸۱ کیلویی تریاک را از استان های شرقی کشور به غرب استان تهران منتقل کند که در این ارتباط با کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به استان ، خودرو ون حامل مواد افیونی شناسایی و در محور آدران به شهریار متوقف شد.

وی با اشاره به انتقال خودرو به پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: در بازرسی از خودرو، ۷۸۱ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

براساس گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان با تاکید بر عزم پلیس در مقابله با قاچاق موادمخدر از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از فعالیت باندهای تهیه و توزیع موادمخدر مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس