تاریخ انتشار: ۱۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم”  گفت: ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان آمل هنگام کنترل خودرو های عبوری محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شده و متوقف کردند. وی افزود: ماموران […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از ساری، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “ولی الله گنجیان مقدم”  گفت: ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی شهرستان آمل هنگام کنترل خودرو های عبوری محورهای مواصلاتی شهرستان به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شده و متوقف کردند.


وی افزود: ماموران در بازرسی از این خودرو قریب به ۶ هزار نخ سیگار قاچاق و ۱۰ بسته توتون قاچاق که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود ، کشف کردند.


سرهنگ گنجیان با اشاره به دستگیری فرد قاچاقچی بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده و خودوری مذکور نیز روانه پارکینگ شد.


فرمانده انتظامی شهرستان آمل در پایان تصریح کرد: در بسیاری موارد استعمال دخانیات ساده نقطه شروع گرایش به معضل خانمانسوز اعتیاد به مواد مخدر است، از اینرو تلاش پلیس در جهت مبارزه با قاچاق مواد مخدر نیازمند مشارکت عمومی است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس