تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مسعود وحیدی” در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد توزیع دبه های خیارشور تاریخ گذشته در سطح شهرستان شیروان را دارد، بلافاصله موضوع در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس قرار گرفت. این مقام انتظامی با […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “مسعود وحیدی” در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی قصد توزیع دبه های خیارشور تاریخ گذشته در سطح شهرستان شیروان را دارد، بلافاصله موضوع در دستورکار ماموران اداره نظارت بر اماکن پلیس قرار گرفت.


این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع موفق به شناسایی کارگاه تولیدی موردنظر شدند، تصریح کرد: در تحقیقات ماموران مشخص شد صاحب کارگاه قصد تعویض برچسب دبه های خیارشور و توزیع آن در سطح شهرستان را دارد.


وی با بیان اینکه ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به همراه بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان شیروان در محل کارگاه حاضر شدند، خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از این کارگاه بیش از ۴۰ تن خیارشور فاسد و تاریخ مصرف گذشته را کشف کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان شیروان همچنین با بیان اینکه تعداد زیادی برچسب تاریخ جدید نیز در کارگاه کشف شد، یادآور شد: کارگاه توسط ماموران پلمب شد و پرونده ای جهت سیر مراحل قانونی تشکیل شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس