تاریخ انتشار: ۰۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اعضای این باند دو نفره که از قبل با اقدامات اطلاعاتی شناسایی شده بودند، قصد داشتند چک پول‌های تقلبی ۵۰ هزار تومانی را طی یک معامله به فروش برسانند. رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از کشف ۶۰۸ برگ چک پول تقلبی ۵۰ هزار تومانی به مبلغ ۳۰۴ میلیون ریال در کرمانشاه خبر داد. […]

[ad_1]

اعضای این باند دو نفره که از قبل با اقدامات اطلاعاتی شناسایی شده بودند، قصد داشتند چک پول‌های تقلبی ۵۰ هزار تومانی را طی یک معامله به فروش برسانند.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از کشف ۶۰۸ برگ چک پول تقلبی ۵۰ هزار تومانی به مبلغ ۳۰۴ میلیون ریال در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ “محمد رستمی” در این خصوص گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت یک باند فروش اسکناس‌های جعلی، موضوع در دست بررسی قرار گرفت.

وی افزود: اعضای این باند دو نفره که از قبل با اقدامات اطلاعاتی شناسایی شده بودند، قصد داشتند چک پول‌های تقلبی ۵۰ هزار تومانی را طی یک معامله به فروش برسانند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در همین راستا ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، طی عملیات مشترک پلیس امنیت عمومی با مرزبانی استان، مجرمان در یکی از پارک‌های سطح شهر کرمانشاه دستگیر شدند.

 رستمی گفت: از خودروی این باند ۶۰۸ برگ چک پول تقلبی ۵۰ هزار تومانی به مبلغ ۳۰۴ میلیون ریال کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

وی خاطرنشان ساخت: متهمان جهت تحقیقات بیشتر به اداره پلیس  امنیت عمومی استان منتقل شده‌اند.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس