تاریخ انتشار: ۲۳ خرد ۱۳۹۵

– فرمانده انتظامی همدان از کشف ۲۰۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات مشترک خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز شنبه پایگاه خبری پلیس سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یک باند قاچاق و توزیع مواد مخدر محموله ای را از جنوب شرقی کشور بارگیری و قصد انتقال آن را به استان های غربی کشور دارند، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس در یک اقدام عملیاتی به موقع و هوشمندانه خودرو قاچاقچیان را شناسایی و آن را متوقف کردند.
وی اظهار کرد: در بازرسی از این خودرو ۲۰۰ کیلوگرم تریاک که بصورت ماهرانه ای جاسازی شده بود کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد.

***کشف ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال کالای قاچاق در همدان
فرمانده انتظامی استان همدان در خبر دیگری از توقیف چهار محموله قاچاق به ارزش دومیلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال در۲۴ ساعت گذشته خبرداد.
سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی همدان هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی شهید زارعی موفق شدند دودستگاه خودرو حامل کالای قاچاق را متوقف کنند.
وی افزود: در این عملیاتها دو دستگاه خودرو کامیون توقیف و رانندگان این خودروها به دلیل حمل کالای قاچاق بدون مجوز گمرکی دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: ماموران در بازرسی از خودروها ۱۳۵ حلقه لاستیک خودروهای سبک و سنگین به ارزش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال کشف کردند.
مهدیان نسب گفت: همچنین در پی اخبار و اطلاعاتی در خصوص دپوی کالای قاچاق در شهرستان همدان، بررسی این موضوع نیز در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت که به دنبال تحقیقات صورت گرفته دو محل شناسایی شد.
وی اضافه کرد: در بازرسی به عمل آمده از محل های یاد شده تعداد سه دستگاه موتورسیکلت ۱۰۰۰ و ۴۵۰ سی سی و همچنین دو کارتن سه کیلوگرمی به همراه ۷۰۷ بسته انواع شکلات خارجی فاقد مجوز گمرکی کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند که ارزش تقریبی این کالاها ۵۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
۷۵۲۶/۶۹۹۳

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس