تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله ۱۵۰ کیلوگرمی تریاک در تانکر حمل سوخت خبر داد. به گزارش ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی، امروز (۱۲ مهر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی برفعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در استان، موضوع در دستور کار انتظامی استان قرار گرفت. […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف محموله ۱۵۰ کیلوگرمی تریاک در تانکر حمل سوخت خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار منوچهر امان اللهی، امروز (۱۲ مهر) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال وصول اخبار و اطلاعاتی مبنی برفعالیت یک باند قاچاق مواد مخدر در استان، موضوع در دستور کار انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: همکاران ما در پلیس مبارزه با مواد مخدر از ماه‌ها پیش پیگیر موضوع بودند و خوشبختانه روز گذشته موفق شدند در حین انتقال محموله ۱۵۰ کیلوگرمی تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در تانکر حمل سوخت جاسازی شده بود، این باند را شناسایی و منهدم کنند.

امان اللهی تصریح کرد: در این راستا یک نفر از اعضای باند دستگیر و اقدامات لازم برای تعقیب و دستگیری سایر اعضای باند در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پلیس اهتمام ویژه‌ای در بحث مبارزه با مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان موادمخدر دارد، گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۴۵۰۰ توزیع کننده مواد مخدر در سطح استان دستگیر شده‌اند.

وی همچنین از دستگیری ۹۵ قاچاقچی مواد مخدر طی این مدت خبر داد و اظهار کرد: برخی از این افراد در سطح کشور فعال بودند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه وجود نقاط آلوده را از جمله دغدغه‌ها و نگرانی‌های مردم عنوان کرد و افزود: در همین راستا بیش از ۷۰۰ طرح پاکسازی از ابتدای امسال تاکنون توسط ماموران انتظامی در سطح استان انجام شده است.

[ad_2]

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس