تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی استان فارس از کشف یک تن و ۳۹۰ کیلو هروئین در تانکر یک تریلر با همکاری پلیس موادمخدر هرمزگان در نزدیکی داراب خبر داد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان سردار احمد علی گودرزی گفت: در پی رصدهای اطلاعاتی و انجام اقدامات اولیه، ماموران انتظامی شهرستان داراب متوجه شدند یک […]

[ad_1]

کشف مواد مخدر

فرمانده انتظامی استان فارس از کشف یک تن و ۳۹۰ کیلو هروئین در تانکر یک تریلر با همکاری پلیس موادمخدر هرمزگان در نزدیکی داراب خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از میزان سردار احمد علی گودرزی گفت: در پی رصدهای اطلاعاتی و انجام اقدامات اولیه، ماموران انتظامی شهرستان داراب متوجه شدند یک محموله موادمخدر در تانکر یک دستگاه خودرو تریلر جاسازی شده است و قاچاقچیان قصد دارند این محموله را از هرمزگان به فارس انتقال دهند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: پلیس مبارزه با موادمخدر داراب با همکاری مأموران مبارزه با موادمخدر هرمزگان در مسیر تردد خودرو حامل محموله در نزدیکی داراب مستقر شدند و به کمین نشستند و به محض مشاهده خودرو، آن را متوقف و راننده را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی فارس گفت: در بازرسی از این خودرو، یک تن و ۳۹۰ کیلوگرم هروئین که به صورت ماهرانه ای در تانکر آن جاسازی شده بود کشف شد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس