تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ۳ توزیع کننده مواد مخدر به همراه ۱۱کیلو گرم مواد مخدر در آمل دستگیر شدند. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف ۱۱ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد. سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده […]

[ad_1]

۳ توزیع کننده مواد مخدر به همراه ۱۱کیلو گرم مواد مخدر در آمل دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر و کشف ۱۱ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با سوداگران مرگ ، با اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی سه نفر از افراد باند توزیع مواد مخدر را شناسایی کردند.

وی گفت : ماموران در عملیاتی ضربتی این افراد که قصد حمل وتوزیع مواد مخدر با یک دستگاه خودروی سمند و یک دستگاه خودروی پژو به شهرستان آمل را داشتند دستگیر کردند .

وی افزود : از متهمان ۱۱ کیلوگرم تریاک کشف و خودروهای آنان به پارکینگ منتقل شد .

فرمانده انتظامی آمل ، از خانواده ها خواست برای مقابله با عاملان افیونی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واحباری در این زمینه را به مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند .

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس