تاریخ انتشار: ۱۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی مهاباد از کشف البسه قاچاق به ارزش یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد. سرهنگ فتاح بابانژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مهاباد گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی البسه قاچاق، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت. […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی مهاباد از کشف البسه قاچاق به ارزش یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ فتاح بابانژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مهاباد گفت: در پی کسب خبری مبنی بر دپوی البسه قاچاق، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قرار گرفت.


وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی محل مورد نظر را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در یک عملیات منسجم مورد بازرسی قرار دادند.


سرهنگ احمدی ادامه داد: در بازرسی از محل، هزار و ۵۳۷ ثوب البسه قاچاق کشف شد؛ برابر اعلام کارشناسان امر ارزش ریالی کالای مکشوفه یک‌میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.


فرمانده انتظامی مهاباد در پایان با اشاره به اینکه در این زمینه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام‌های قضایی شد، خاطرنشان کرد: تشدید مبارزه با قاچاق کالا و تامین امنیت فعالان و سرمایه‌گذاران اقتصادی، محوری‌ترین برنامه نیروی‌انتظامی در سال ۹۵ به شمار می‌آید و این مهم در تحقق شعار “اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” بسیار کارگشا است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس