تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] قاچاقچیان در این درگیری مسلحانه که توان مقابله با ماموران پلیس را نداشتند با آتش زدن خودروی تویوتا حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شده و ماموران با اطفاء حریق ۷۱۴ کیلوگرم تریاک و ۲۱۶ کیلوگرم سوخته تریاک را کشف کردند.  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و […]

[ad_1]

قاچاقچیان در این درگیری مسلحانه که توان مقابله با ماموران پلیس را نداشتند با آتش زدن خودروی تویوتا حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شده و ماموران با اطفاء حریق ۷۱۴ کیلوگرم تریاک و ۲۱۶ کیلوگرم سوخته تریاک را کشف کردند.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: ۹۳۰ کیلوگرم تریاک در درگیری با قاچاقچیان مسلح در استان کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ احمد اسکینی اظهار داشت: پس از شناسایی یک باند بزرگ مواد مخدر که به صورت مسلحانه اقدام به جابه جایی مواد مخدر می کردند انهدام این باند در اولویت کار ماموران پلیس سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

وی گفت: شب گذشته در نتیجه اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی، خودروی تویوتا حامل مواد مخدر متعلق به اعضای این باند در جاده فرعی سوران – گشت در شهرستان سیب سوران شناسایی شد.

وی تصریح کرد: چند تیم عملیاتی از شهرستان های سیب سوران، سراوان و خاش در این رابطه به منطقه اعزام و قاچاقچیان مسلح با مشاهده ماموران با آنها درگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان ادامه داد: قاچاقچیان در این درگیری مسلحانه که توان مقابله با ماموران پلیس را نداشتند با آتش زدن خودروی تویوتا حامل مواد مخدر و استفاده از تاریکی شب از منطقه متواری شده و ماموران با اطفاء حریق ۷۱۴ کیلوگرم تریاک و ۲۱۶ کیلوگرم سوخته تریاک را کشف کردند.

وی خاطر نشان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سوداگران مرگ همچنان ادامه دارد.

سیب سوران در فاصله ۳۷۰ کیلومتری زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس