تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند و کشف کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی در یکی از شهرستان های غرب مازندران خبر داد.  سردار سید محمود میرفیضی، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری از افراد در سطح استان مازندران و […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند و کشف کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی در یکی از شهرستان های غرب مازندران خبر داد.


 سردار سید محمود میرفیضی، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری از افراد در سطح استان مازندران و برخی استان های کشور از سوی متهمان سابقه دار و حرفه ای با جعل عنوان و صدور چک های جعلی و بلامحل، موضوع به طور ویژه در دستور کار مآموران مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.


وی تصریح کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، این افراد طی دو سال گذشته بیش از ۴۰ فقره از افراد و شرکت های مختلف در سطح کشور کلاهبرداری کردند.


فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به حساسیت و پیچیدگی پرونده و پیگیری مقامات قضائی در راستای شناسایی و دستگیری متهمان به جعل و کلاهبرداری، افزود: با اقدامات اطلاعاتی و فنی کارآگاهان، رد متهمان در یکی از شهرستان های غرب استان شناسایی شد.


سردار میرفیضی گفت: متهمان که با عناوین جعلی در یکی از ویلاهای ساحلی مخفی شده بودند،طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر و از آنان بیش از ۲۰ دستگاه گوشی تلفن همراه و انواع سیم کارت کشف شد.


فرمانده انتظامی استان مازندران، گفت:متهمان در بازجویی های فنی پلیس، اعتراف کردند که با تاسیس چندین شرکت تجاری و بازرگانی با نام و عناوین جعلی، پس از جلب اعتماد بازاریان با ارائه چک‌های جعلی و بلامحل اقدام به خرید مصالح ساختمانی، لوازم خانگی، خوراک دام و طیور می کردند و با طرح و نقشه قبلی در زمان سررسید چک ها، شرکت و دفاتر بازرگانی خود را که فاقد شماره ثبت و مجوز قانونی بود تعطیل کرده و متواری می‌شدند.


سردار میرفیضی از کشف کلاهبرداری ۲۰۰ میلیارد ریالی در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس